Sipariş Ver, %100 Orjinal ve Garantili

Ürün, Kargo & Teslimat, Ödeme Bilgileri;

( * ) İşareti Olan Alanları Doldurmak Zorunludur.

1 Kutu Siparişlerinizde, + 20₺ Kargo Ücreti!

2 Kutu Siparişlerinizde, + 20₺ Kargo Ücreti!

3 Kutu Siparişlerinizde, Kargo Ücretsiz!

Müşteri Bilgileri;

Siparişiniz ve Kargo Teslimatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

1. ( * ) İşaretmesi ile belirtilen bölgeler, sizin tarafınızdan doldurmak zorunda olduğunuz kısımlardır.

2. Web sitemiz 256Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ( https:// ) ile bağlandığınız web sitemizdeki tüm veriler, özel protokol sayesinde şifrelenmektedir. Bu protokol sadece sizin tarayıcınız ile bizim web sitemiz arasındadır. 3. şahıslar araya giremez.

3. ( Adrese Teslim ) seçeneği, sizin verdiğiniz siparişinizin sizin belirttiğiniz adrese gelerek, size teslim edilmesi seçeneğidir. Bu teslimat adresi ev, iş yada farklı bir yer olabilir. Bu seçeneği işaretlerseniz, adresinizi eksiksiz ve tam olarak belirtmelisiniz. Adresinizi eksiksiz ve doğru belirtirseniz, vermiş olduğunuz siparişiniz belirttiğiniz adreste size elden teslim edilmektedir.

4. ( Şubede Teslim ) seçeneği, sizin verdiğiniz siparişinizin sizin belirttiğiniz şubeye gelerek, size teslim edilmesi seçeneğidir. Bu kargo tercihinize göre farklılık gösterebilir. Aras kargo yada Ptt kargo seçeneği ile istediğiniz bölgedeki Aras yada Ptt kargo şubesine ürünü getirterek, teslim alabilirsiniz. Ürün kargo şubesine geldiği zaman, kargo şubesi ve bizim kargo departmanımız tarafından bilgilendirilmektesiniz. Şube adı bilmenize gerek yoktur. Bulunduğunuz il ve ilçeyi girmeniz yeterlidir. Siparişinizden sonra çağrı merkezimiz sizinle iletişime geçerek, size en yakın ve en uygun kargo şubesini belirlemektedir. İstediğiniz şubenin adını il-ilçe-şube adı olarak eksiksiz biliyorsanız, şube adını Adres: kısmına yada Not: kısmına yazarak belirtebilirsiniz.

5. Sipariş panelinde doldurmanız gereken tüm alanları doldurduktan sonra ( Hemen Sipariş Ver ) butonuna basarak, siparişinizi tarafımıza gönderebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişiniz bizim tarafımıza ulaştığı taktirde, siparişinizin onayı verilmesi ve kargo çıkışının yapılabilmesi için, teyit alınmaktadır. Sipariş formunu doldururken belirttiğiniz GSM yada Sabit Numaranız üzerinden çağrı merkezi ekibimiz tarafından aranarak, bilgi teyidi ve sipariş onayı alınmaktadır. Sipariş onayı alınamayan siparişlerin kargo çıkışı yapılmamaktadır. Sipariş verdikten sonra belirtmiş olduğunuz iletişim numarasının aktif ve kullanılabilir olduğundan emin olunuz. Teyit için arandığınız zaman gerekli adres veya kargo şube tercihini, çağrı merkezi personelimize belirtebilirsiniz.

6. Sipariş formunu doldurmak istemiyorsanız, bizi arayarak direk olarak tarafımıza sesli sipariş verebilirsiniz. Sipariş verme dışında Örneğin; Bilgi, soru ve şikayetleriniz içinde çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sipariş ve Destek Hattı: (0850) 307 40 83